درباره ما

داستان آدارایل

آدارایل یک مجموعه ی پر انرژی است که قصد دارد خلاء موجود برای خرید اینترنتی کالای چوب نظیر مبلمان، سرویس خواب و... را برای مردم شریف ایران پر کند. شما در این بخش می توانید سرگذشت آدارایل را مطالعه نمایید.

۱۳۷۸

سرآغاز

آغاز داستان آدارایل...

داستان آدارایل که آمیخته با تلاش،پشتکار و عشق و تعهد به کار است،در سال ۱۳۷۸ آغاز شد.در آغاز این مسیر پر فراز و نشیب اما شیرین،با نام «آترین» اقدام به راه اندازی کارگاه تولید مبلمان کردیم.از همان ابتدا سعی بر این بود که با هدف جلب رضایت مشتری محصول با کیفیتی را تولید و ارائه کنیم. که رفته رفته این رضایتمندی و بلند پروازی های مجموعه،باعث افزایش انگیزه ما برای توسعه فعالیت شد.

۱۳۸۸

پس از 10 سال تجربه

ادامه داستان...

که نهایتا در سال ۱۳۸۸ پس از کسب تجربه ده ساله اقدام به تأسیس کارخانه نمودیم. و توانستیم با جذب نیروهای متخصص و با دانش،ظرفیت تولید را افزایش داده و محصولی با کیفیت تر و با خدمات گسترده تر را که شایسته هموطنان عزیز باشد،ارائه دهیم.

۱۴۰۱

سرانجام

انتهای داستان...

تا اینکه در زمستان ۱۴۰۱ به منظور توسعه برندینگ و در پیش گرفتن مسیر تولید و ارائه یک محصول با اصالت همراه با استاندارد روز دنیا و همچنین نگاهی عمیق به معقوله صادرات،پس از توسعه مجدد و به روزسانی سیستم تولید،عرضه و خدمات پس از فروش نام مجموعه را به «آدارایل» تغییر دادیم. «آداریل» به معنی خداوند یاری گر می باشد. و ما بر آن شدیم تا با حمایت و نگاه پر مهر شما،بهترین و بی نقص ترین یار و همراه شما برای یک انتخاب مطمئن، خریدی لذت بخش و آرامش پس از آن باشیم.

نظر خریداران آدارایل چیست؟

شما هم می توانید با ارسال فیلم و عکس محصولات آدارایل از تجربه خرید خود برایمان بنویسید.